Yasak Elma’nın Handan’ı Şebnem Dönmez’i Acı Gününde Hayranları Yalnız Bırakmadı

Ünlü televizyon dizisi Yasak Elma’nın başarılı oyuncularından biri olan Şebnem Dönmez, hayatının en zor günlerinden birini yaşıyor. Kendisini FOX TV ekranlarında izlediğimiz Dönmez, annesinin vefatıyla büyük bir acıya boğuldu. Dönmez’in başrolünü üstlendiği ve büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisi ise son sezonunu tamamlamıştı. Bu acı haber, Dönmez ve Yasak Elma’nın hayranlarını derinden üzdü.

Kaynak: https://www.gercekgundem.com/gozden-k…

Yasak Elma dizisinin sevilen yüzlerinden Şebnem Dönmez, geçtiğimiz sezon final yapmasının ardından yaşadığı büyük acıyla gündeme geldi. Ünlü oyuncunun annesinin hayatını kaybettiği bilgisi alındı.

Birsen Altuntaş’ın paylaştığı bilgilere göre, son olarak ekranlarda Yasak Elma dizisiyle karşımıza çıkan Dönmez, annesinin iki ay süren sağlık mücadelesinin ardından verdiği yaşam savaşını kaybettiği haberini alarak derinden sarsıldı.

Ünlü oyuncu Şebnem Dönmez, annesi Saadet Dönmez’i kaybetmenin acısını yaşıyor.

Yasak Elma dizisiyle geçtiğimiz sezon ekranlarda boy gösteren Dönmez, son iki aydır yoğun bakımda olan ve pıhtı atma sorunu yaşayan annesinin hayatını kaybetmesiyle derin bir üzüntüye boğuldu.

Pazar sabahı hayatını kaybeden 72 yaşındaki Saadet Dönmez, son yolculuğuna uğurlanırken, Şebnem Dönmez, yakın dostları ve hayranlarının desteğiyle ayakta durmaya çalıştı.

Hayranları, Şebnem Dönmez’e taziye dileklerini ileterek, acısını paylaştılar. Başarılı oyuncuya yönelik taziye mesajları adeta yağmur gibi yağdı.

Cenaze töreninde, Şebnem Dönmez’in sevenleri ve yakınları, onu yalnız bırakmayarak, bu zor gününde yanında oldular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir