Taksit Market ve Mindsite’tan Tüketici Dostu İş Birliği

Fibabanka’nın kurum içi girişimcilik programıyla ortaya çıkan e-ticaret platformu Taksit Market, Finberg’ten yatırım alan Mindsite iş birliğiyle tüketici dostu bir adım daha attı. Böylece Taksit Market, tüketici davranış ve beklentilerini anlık olarak takip edebilmenin yanı sıra kısa ve uzun vadeli planlarını müşterilerinin beklentilerine göre şekillendirebilecek.

Fibabanka’nın kurum içi girişimcilik projesi olarak doğan, teknolojiden kozmetiğe, otomotivden ofis malzemelerine kadar birçok kategoride Fibabanka Alışgidiş kredisiyle 24 aya varan vade ve faizsiz kredi fırsatlarla alışveriş imkânı sağlayan Taksit Market; Türkiye’nin ilk fintek odaklı girişim sermayesi Finberg’ten aldığı yatırımın ardından çalışmalarını kararlılıkla sürdürüyor. 

Taksit Market, satışını yaptığı ürün kategorilerinin anlık durumunu kolaylıkla takip edebilmek; marka, müşteri ve rekabet yönetimini kolaylaştırarak tüketicilere en avantajlı fırsatları sunabilmek için Finberg’ten de yatırım alan bir diğer girişim olan e-ticaret analitiği platformu Mindsite ile iş birliği yaptı. 

Taksit Market Kurucusu ve CEO’su Onur Özdemir konuyla ilgili şunları söyledi: “Başlangıçta sınırlı kategori ile katıldığımız e-ticaret dünyasında ilgimiz, hızımız, tüketici ile birebir iletişimimiz sayesinde kısa sürede çok iyi bir müşteri memnuniyeti sağladık. Şimdi Taksit Market’i geleceğin iddialı bir e-ticaret oyuncusu olmaya hazırlarken, adımlarımızı bu özelliklerimizi koruyarak atmak konusunda kararlıyız. Mindsite iş birliği bu açıdan bizler için çok değerli. Ayrıca Finberg’ten yatırım alan iki girişim olarak aynı ekosistemi paylaşmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Bu adım planlamalarımızı daha sağlıklı yapmamız ve müşteri memnuniyetimizi sürdürülebilir kılmamız için fırsatlar sunacak. İş birliğimizin hem bizler hem de tüketiciler için faydalı olmasını diliyorum.”

Mindsite Kurucu ve CEO’su İsmail Arapzade ise düşüncelerini şöyle dile getirdi: “Mindsite olarak, anlamlı ve gerçek zamanlı veri edinmenin zor olduğu e-ticaret kanalında satış yapan markalara, yol gösteren veri setleri ve aksiyon alınabilir pazar içgörüleri sağlıyoruz. Ürünlerin fiyat, bulunurluk, görünürlük, içerik doğruluğu, yorum ve puanlama analizine yönelik sunduğumuz hizmetlerle, Taksit Market’in müşteri memnuniyetini uzun vadede korumaya devam edeceğine gönülden inanıyorum. Sunduğumuz bilgilerle uzun dönemli stratejilerine ışık tutabilmekten ve aynı ekosistemi paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Taksit Market Hakkında:

Taksit Market; Fibabanka’nın yüzde 100 iştiraki olarak kurulmuş bir kurumsal girişim sermayesi şirketi olan Finberg AŞ. ve Türkiye’nin e-ticaret alanında köklü şirketlerinden birisi olan Nethouse Ltd. Şti. ortaklığında hizmet veren bir e-ticaret sitesidir. Klasik bir e-ticaret sitesinden farklı olarak vizyonunu ödeme araçları çeşitliliği üzerine kurgulamakta olan TaksitMarket.com’dan bugün sanal POS ve 24 aya varan taksitli alışveriş kredisi ile alışveriş yapılabilmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir