Murat Yıldırım’ın Eşi Iman Elbani’ye Aşk Dolu Sözleri Kalpleri Eriterek “Helal Olsun!” Dedirtti

Ekranların sevilen oyuncusu Murat Yıldırım, evliliği ile sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Yıldırım, 2016 yılında Faslı Iman Elbani ile muhteşem bir düğünle dünyaevine girmişti. Hepimizin imrendiği çift, geçtiğimiz yıl Miray adını verdikleri ilk bebeklerini kucaklarına aldı. Geçtiğimiz günlerde Hürriyetten Hakan Gence’ye röportaj veren Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani’ye aşk dolu sözleri kalpleri eritti. 

İşte detaylar ?

Murat Yıldırım, geçmişten bugüne ülkemizin en sevilen oyuncularından. Yıldırım, gerek oyunculuğuyla gerek yakışıklılığı ve mütevazılığıyla hepimizin kalbini kazanmış bir isim.

Özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Murat Yıldırım’ın Iman Elbani ile dillere destan aşkını bilmeyeniniz yoktur diye düşünüyoruz.

Murat Yıldırım, Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İman Elbani ile 13 Kasım 2016’da muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi.

Evliliklerinin ardından pek çok kez düşük haberleriyle gündeme gelen gözde çift, geçtiğimiz sene kızları Miray’ı kucaklarına almıştı.

Geçtiğimiz günlerde Hürriyetten Hakan Gence’ye röportaj veren Murat Yıldırım, “Iman Elbani’yi nasıl tanımlarsın?” sorusuna aşk dolu bir cevap vererek kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Murat Yıldırım, bu soruya “Iman saf bir bebek gibi, onu izlediğim her gün daha çok aşık oluyorum. O kadar güzel ve iyi bir insan ki bana da o şekilde davranıyor. Beni kendinden daha fazla seviyor” diyerek cevap verdi.

Murat Yıldırım’ın bu samimi ve aşk kokan cevabı görenlerin kalplerini eriterek “Helal olsun” dedirtti.

Siz Murat Yıldırım’ın bu cevabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir