AK Parti Balıkesir Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal hayatını kaybetti

Kısa bir süre önce Atatürk Şehir Hastanesi’nde fıtık ameliyatı olan ve tedavisi evinde devam eden Uysal, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kalp krizi sonucu vefat eden Uysal için resmi X hesabından taziye paylaşımında bulundu.

Erdoğan, “AK Parti’mizin Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal’ın kalp krizi sonucu vefat etmesinden büyük bir üzüntü duydum. 

Partimiz çatısı altında nice hizmetlerde bulunan Hüseyin kardeşimize Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm teşkilatımıza başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ BALIKESİR İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI UYSAL VEFAT ETTİ

Uysal’ın vefatı, yakınları, sevenleri ve partililer arasında üzüntüye neden oldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, sosyal medya hesabından yayımladığı taziye mesajında, “Acımız büyük. AK Parti Balıkesir Gençlik Kolları Başkanımız, dava arkadaşımız Hüseyin Murat Uysal kardeşimizin vefatını derin bir teessürle öğrendim. Merhum kardeşime Allah’tan rahmet, ailesine ve AK Parti teşkilatımıza başsağlığı diliyorum. Başımız sağ olsun. Ruhu şad, mekanı cennet olsun.” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ’DEN DE AÇIKLAMA GELDİ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, resmi x hesabından Uysal için taziye mesajı yayımladı.

Çelik mesajında,

“Acımız çok büyük…

Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanımız, kardeşimiz Hüseyin Murat Uysal’ı geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle kaybettik…

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun…
Değerli ailesinin ve teşkilatlarımızın başı sağ olsun.”
dedi.

BAKAN BAYRAKTAR’DAN TAZİYE MESAJI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, vefat eden İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal için resmi X sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı.

Bakan Bayraktar paylaşımında, “Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanımız Hüseyin Murat Uysal’ı kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Başta ailesi ve teşkilatımız olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum. Kardeşimizin mekanı cennet olsun.” dedi.

KAYNAK: AA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir