Abdullah Avcı, Fenerbahçe’den iki futbolcuyu istiyor!

Trabzonspor’da yeniden göreve başlayan Abdullah Avcı devre arasında eksik noktalara takviye yapmak için Başkan Ertuğrul Doğan’dan söz aldı.

Vakit kaybetmeden transfer görüşmelerine başlayıp, devre arası transfer dönemi açılır açılmaz imzaları attırmak isteyen Abdullah Avcı ligin ikinci yarısına ekiksiz başlamak istiyor.

Savunmaya ve forvet hattına birer takviye yapmak isteyen Avcı’nın yerli listesinin en başında yer alan iki ismin Fenerbahçe’den olduğu ortaya çıktı.

Samet Akaydın ve Umut Nayir listede

Milli Takım’da gösterdiği performansla dikkat çeken Samet Akaydın için Fenerbahçe’ye teklif yapmaya hazırlanan Abdullah Avcı’nın bu transferi çok istediği öğrenildi.

Avcı’nın Fenerbahçe’den transfer etmek istediği bir diğer isim ise Umut Nayir oldu. Sarı-Lacivertli ekipte forma şansı bulmakta zorlanan Umut’u gözüne kestiren Avcı, 30 yaşındaki futbolcuya bordo-mavili formayı giydirmek istiyor.

İsmail Kartal göndermek istemiyor

Ancak bu iki transferde Abdullah Avcı’yı bekleyen bir engel var. Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal taraftarın büyük baskısına rağmen Samet Akaydın’ın Fenerbahçe’den gönderilmesine izin vermedi ve 29 yaşındaki futbolcuyu kimsenin beklemediği anlarda sahaya sürdü. Kartal’ın Samet Akaydın’la ilgili kesinlikle bir ayrılık ihtimaline sıcak bakmadığını biliniyor.


Umut Nayir’in durumu Batshuayi’ye bağlı

Umut Nayir konusunda ise Michy Batshuayi’nin durumu belirleyici olacak. Batshuayi’nin sürekli oynamak istemesinden dolayı Umut’a yeterli forma şansı veremeyen İsmail Kartal durumdan rahatsız. Batshuayi’nin hırçın tavırlarından memnun olmayan Kartal’ın devre arasında iyi bir teklif gelmesi durumunda Belçikalı golcünün satışını onaylayacak. Bu durum gerçekleşirse Umut Nayir’in de Fenerbahçe’den ayrılması zora girebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir