TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den play-off açıklaması!

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Hatayspor ve Gaziantep FK’nın deprem sebebiyle ligden çekilmesi sonrası gündeme gelen Süper Lig’de sezonun play-off ile tamamlanması görüşü ile ilgili konuştu.

Radyospor’a açıklamalar yapan Büyükekşi; “Play-off’un olması mümkün değil. Böyle bir şey gündemimizde yok. Sezon devam ederken kural değiştirilir mi? Maç oynanıyor, sen 70. dakikada ‘dur, ben kuralı değiştirmek istiyorum’ diyorsun. Böyle şey olmaz. Sezon nasıl başladıysa öyle bitecek. Gündemimizde play-off ya da benzeri bir konu yok.” dedi.

Gelecek sezon yabancı kuralı değişecek mi?

Mehmet Büyükekşi, yeni sezonda yabancı kuraılnın değişip değişmeyeceği sorusuna ise; “Henüz netleşen bir şey yok” yanıtını verdi.

Jorge Jesus: Kimse bana fikir vermez, bunlar benim kendi düşüncelerim

Dün Portekiz basınında play-off ile ilgili görüşleri çıkan Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus, bugünkü basın toplantısında konuyla ilgili şunları söylemişti:

Türkiye Ligi’ni kazanmak için Fenerbahçe ile Galatasaray yarışıyorlar. Şampiyonluğu kazanmaya en yakın olan takımlar. Benim düşüncelerim, benim kafamdaki düşüncelerimdir. Kimse bana fikir vermez. Teknik direktör olarak her zaman ben kendi kafamda, kendi düşüncelerime sahip olurum.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir