Evcil Hayvanlarıyla Yaşadıkları Birbirinden Absürt Olayları Paylaşarak Herkesi Kahkahalara Boğan 15 Kişi

Bir kullanıcı, hayvan sahiplerine ‘Evcil hayvanlarınızla yaşadığınız en absürt şeyler nelerdi?’ diye sordu. Birbiriden ilginç cevapları sizler için derledik. Detaylar içeriğimizde??

Not: İçerikte kullanılan tüm görseller temsilidir. Bazı yanıtlar farklı kaynaklardan yararlanılarak netlik, akıcılık ve yerelleştirme açısından revize edilerek aktarılmıştır.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/jeremyhayes/…

1. “Geçen köpeğime yaban mersini verdim ve soyarak yedi. Daha önce hiç yaban mersini soymayı akıl etmemiştim.”

2. “Dün evde kedilerimden biri havladı ve hala hangisi olduğunu bilmiyorum. Ama “havladığına” eminim…”

3. “Kedim eskiden taze ekmeğe bağımlıydı. Marketten geldiğimde elimdeki poşetlerin içinde taze ekmek varsa yırtar atardı.”

4. “Birkaç gün önceki gece telefonumu şarja taktığıma emindim ama sabah kalktığımda telefonum şarjdan çıkmış ve hatta kapanmış oluyordu.”

‘Bu, birkaç kez tekrarlandı. Köpeğimin telefonumu şarjdan çıkaracağı aklımın ucundan bile geçmezdi ama öyle olmuş. Bunu idrak ettiğimde şarj cihazımı onun ulaşamayacağı bir yere taktım.’

5. “Bir keresinde gecenin bir yarısı burnumu gıdıklayan bir şeyle uyandım. Örümcek olduğunu düşünerek korktum ve hemen lambayı açtım.”

‘Açar açmaz hamster’ımı yastığımın üzerinde buldum. Bir şekilde kafesinden çıkmış yatağıma kadar gelmiş ve beni uyandırmıştı. O an sadece iyi ki can havliyle ona zarar vermedim diye düşündüm.’

6. “Bir gün çocuklarımızın bakıcısı tuvaletten çıktıktan sonra köpeğimiz gidip kakasını yemişti. Engel olmak için tuvalete koştuğumuzda da bize saldırdı. Korkunçtu!”

7. “Köpeğim bulaşık makinesine takmış durumda! Sürekli bulaşık makinesinin önüne geçip bir anda kapağı yalayıp tırmalamaya başlıyor.”

‘Belki kendi yansımasını gördüğü için bunu yapıyordur. Bilemiyorum…’

8. “Önceki kumandam dokunmatik tuşlara sahipti ve köpeğim burnuyla onu kontrol edebiliyordu. Bir gün maç izlerken çamaşır asmak için balkona gittim ve döndüğümde televizyonda Ninja Kaplumbağalar açılmıştı. “

‘Buradaki önemli nokta maçın olduğu kanalla köpeğimin açtığı kanal arasında 5-6 kanal olmasıydı. Normal karşılayıp maçımı izlemeye devam ettim. Ardından tuvalete gidip geldiğimde kanal yine değişmişti ve tahmin edin ekranda ne vardı… NİNJA KAPLUMBAĞALAR!’

9. “Kedim tüy toplayıcıyla taranmaya bayılıyor. Hatta buna o kadar bağımlı ki taramayı bıraktığımda bana saldırmaya başlıyor.”

‘Ben artık onu tüy toplayıcısıyla tarayan kölesiyim.’

10. “Köpeğim bir keresinde 2 kiloluk çikolata paketinin hepsini yemişti.”

‘Günlerce sağlığından endişe ettim ama neyse ki hiçbir şey olmadı.’

11. “Bir keresinde eşimle pizza sipariş etmiştik ve kutuları salonda bırakıp kalan işlerimizi bitirmeye gittik. Salona geri döndüğümüzde kedimizin kutuların başına oturup pizza yediğini gördük.”

‘O anki durum kedimiz pizzaların hepsini bitirmediği için ikimize de çok komik gelmişti.’

12. “Köpeğimle ne zaman yürüyüşe çıksak bana dört yapraklı yonca bulup getiriyor. Ama her defasında…”

‘Ona galiba ‘Şanslı’ ismini vermeliydim.’

13. “Kedim bir şeyleri sürekli patileriyle yiyor.”

14. “Kedim ödül mamalarını koyduğum çekmeceyi nasıl açacağını öğrendi. Onları kapıp yatağın altına saklanarak hepsini yemiş.”

‘O gün neden yemeğini yemediğini merak ediyordum, ta ki yatağın altındaki yırtık poşeti bulana kadar.’

15. “Bir gün birinin tuvalette işediğinin sesini duydum ve çok korktum çünkü evde yalnızdım. Gidip baktığımda kedimin klozete çıkıp çişini yaptığını gördüm.”

‘İşini bitirdi, sifona bastı ve hayatına devam etti. Şok olmuştum.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir